Strona korzysta z plików cookies

w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Przejdź do serwisu

Pozostało jeszcze:

1
DZIEŃ

do zakończenia rozliczeń podatkowych w Norwegii

Rozlicz podatek

2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
jeden będzie chwalił sparebank inny dnb albo postbank jednak ci co wysyłają kasę rodzinie w pl to chyba nie mają lepszej opcji ( a może nie wiem )jak darmowe przelewy do pl , zero opłat za prowadzenie konta i przelewy w pl , zero opłat za korzystanie ze wszystkich bankomatów w pl
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Andre ved mark napisał:
jeden będzie chwalił sparebank inny dnb albo postbank jednak ci co wysyłają kasę rodzinie w pl to chyba nie mają lepszej opcji ( a może nie wiem )jak darmowe przelewy do pl , zero opłat za prowadzenie konta i przelewy w pl , zero opłat za korzystanie ze wszystkich bankomatów w
pl

Bzdury piszesz ...
Mam Konto w polskiej Nordei tak walutowe jak i złotówkowe i opłaty są ...!
właśnie dlatego jest konto złotówkowe by mogli ściągać w zł. a nie w Koronach ...!!!

---
Miesięcznie pobierają SIEDEM ZŁOTYCH ...!!!
---
Właśnie mam wyciąg bankowy przed sobą
Karty bankomatowej Nie mam Ponieważ Nie chciałem Mieć , a jak Mi na siłę wcisnęli razem z kodami to leży już PIĄTY rok , Nieruszona i nieaktywowana i mam Święty spokój .
---
Do tej pory przesyłali w kopertach notesiki jako dociążenie , mam tego z 40 szt jedyny pożytek ...
---
Teraz podobno już nie wysyłają , zrezygnowałem z tradycyjnej poczty na rzecz elektronicznej ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
dziadku w kaloszach .....skontaktowałem się z moją drugą połową w tej sprawie bo to ona prowadzi moje interesy w pl opłaty za prowadzenie konta jest zero tylko ty płacisz opłatę za kartę ....A WŁAŚNIE DLATEGO ŻE JEJ NIE UŻYWASZ !!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: 1  
Odpowiedz   Cytuj
38 Postów

(krystyna_stavanger)
Nowicjusz
Czesc.
Tez mam kato w DNB i niczego nie musialam aktywowac aby wysylac pieniadze.
W glownym meny masz funkcje Betale til utlandet. Wszystko idzie jak z platka.

Moze najlepiej wstapic do banku i zapytac osobiscie zamiast wydzwaniac 0048. Zawsze chetnie wytlumacza i pokaza.
Powodzenia!
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
8929 Postów
Maniak
Andre ved mark napisał:
dziadku w kaloszach .....skontaktowałem się z moją drugą połową w tej sprawie bo to ona prowadzi moje interesy w pl opłaty za prowadzenie konta jest zero tylko ty płacisz opłatę za kartę ....A WŁAŚNIE DLATEGO ŻE JEJ NIE UŻYWASZ !!
JESZCZE RAZ piszesz bzdury ...
Nie mam podłączonej jeszcze drukarki , by przesłać skana ...

"Opłata za prowadzenie rach . nr ref: 16661 ......................... Kwota operacji -7.00" .
---

Mam jeden rachunek ... walutowo złotówkowy .
Karta nigdy nie została aktywowana to i za tą kartę do konta nic nie płacę ...
Byłem w tym roku w Banku osobiście w Katowicach i karta nie jest ważna od trzech lat ... i przez całe pięć lat płacę za obsługę konta . kiedyś złotówkę a teraz siedem złotych .!
---
Są to śmieszne kwoty jak na Norweskie realia , jednak opłata istnieje ...
Może niech ta Osoba dokładnie przeczyta obciążenia na Koncie ...
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj
2929 Postów
markus d
(Andre ved mark)
Maniak
tam jest kilka opcji konta .....to sobie sprawdż . może przez to że masz walutowe to płacisz te nieszczęsne 7 zł moja bussineswomen opłaca tylko 98 gr jakiegoś ubezpieczenia na wypadek zguby karty i 4,50 ( coś około ) za moją kartę bo jej nie używam ...choć bym chciał he
Zgłoś wpis
Oceń wpis: -1  
Odpowiedz   Cytuj
168 Postów
Robert Niemiec
(robertoslo2)
Stały Bywalec
Otóż drogi gabrielu czytaj dokładnie pisma z banków , w polskich bankach tak właśnie teraz jest korzystasz z karty nic nieplacisz za konto lub nawet masz groszowe zwroty , a jak dobie wsadziles kartę do sejfu to musisz placic co miesiac karę za to 7 zeta Nieważne ze karta nie aktywna , bank ci ja dal i tetaz to twoj wybór czy wyskoczysz na piwko do pubu z plastikiem czy do biedronki z portponetka.
Zgłoś wpis
Oceń wpis:  
Odpowiedz   Cytuj


Facebook Messenger YouTube Instagram TikTok